Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu?

28 listopadu, 2018
| REMAX PARTNER

[mwvideo url=https://www.youtube.com/watch?v=kCHkvEbINn4 is_saved=1][/mwvideo]

JAK PRODAT NEMOVITOST ZA NEJVYŠŠÍ CENU?

V dnešní době se může prodej nemovitosti jevit jako poměrně jednoduchá věc. Na trhu se pohybuje hodně poptávajících, je málo nemovitostí na prodej…

Ovšem věřte, že dosáhnout maxi-mální ceny, prodat rychle a bez zbytečných slev a s bezpečným tokem peněz tak jednoduché není a ve většině případů se to majitelům, kteří prodávají sami, nepodaří. Jak tedy na to, abyste získali z prodeje co nejvíce a hlavně si prodej užili? Přečtěte si pár tipů a rad, o tom, jak pracují naši makléři.

Máme systém, máme postupy, které fungují a hlavně máme profesionální tým, který si svou práci užívá… Jaké jsou tedy naše zásady?

Jedinečnost nemovitosti

Prodej nemovitosti je často záležitost psychologie. Design asistentka vystihne genius loci každé nemovitosti a podpoří vhodným stylingem výsledný efekt – naše prezentace a inzeráty tak zájemci nepřejdou, naopak je přitahují. Prostě připravíme a nafotíme nemovitost tak, že na první pohled zaujme a přivede zájemce, a to i bez zbytečné mystifikace. Lidé si vyberou námi nabízenou nemovitost a ostatní nechají být.

Rychle a bez zbytečných slev

Základem dobrého prodeje je správné nastavení ceny. Samozřejmostí práce našich makléřů je zpracovaná hloubková cenová analýza, kdy porovnáváme jak ceny prodaných nemovitostí, tak těch současně prodávaných. Společně připravujeme plán prodeje a také marketingovou strategii na propagaci prodávané nemovitosti. Díky propagaci a marketingu v drtivé většině případů o slevě vůbec nevyjednáváme, naopak často cenu navyšujeme.

Bez napětí a s ušetřeným časem

Víme, jak vyjednávat o ceně, kdy ustoupit a o kolik, kdy naopak cenu navyšovat. Naši klienti neabsolvují nekonečné prohlídky, konzultace smluv, vysedávání na katastru, jednání s lidmi. Vše vyřešíme a vyjednáme nejlepší možnou cenu. Samozřejmostí je zajištění vhodného financování pro kupující i zjištění, zda je koupě nemovitosti v jejich možnostech. Naši specialisté dokáží vyřešit problémy s hypotékou i v době fixace, případně i exekuce. Pro naše klienty bez stresů, zbytečných sankcí a v rekordním čase.

Peníze v bezpečí

Naši certifikovaní advokáti zajistí bezpečný převod peněz, bezpečnou advokátní úschovu a perfektně vypracovanou smluvní dokumentaci. Vše profesionálně a bez zbytečných průtahů.

To je tedy pár zásad, díky nimž se nám daří prodávat nemovitosti rychle, bezpečně a za plnou cenu. Přejeme i Vám, aby pro Vás byl prodej nemovitosti zážitek a abyste získali maximální cenu. Naši makléři jsou Vám připraveni kdykoliv poradit a třeba i vypracovat tržní odhad Vaši nemovitosti zdarma.

Artem Saykin: O úspěchu na sociálních sítích i v realitách

Artem Saykin: O úspěchu na sociálních sítích i v realitách

Může online marketing pomoci s prodejem nemovitostí? Tak právě o tom jsme si povídali v dalším dílu podcastu „Makléřská Challenge“. Tentokrát jsme si znovu pozvali Artema Saykina, realitního makléře, který rozumí nejen nemovitostem, ale i světu sociálních sítích a ví,...

Sledujte nás na sítích

Odebírejte Makléřskou challenge

Mluvíme o podnikání v realitách s úspěšnými makléři. Každý měsíc rozebereme jedno téma, vyzvíme užitečné tipy a pošleme vám je.

Kliknutím na tlačítko “Přihlásit se k odběru” souhlasíte, že chcete pravidelně dostávat e-maily o aktuálních trendech a novinkách. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.

Mohlo by se vám také líbit