Kdo jsme

Reality nás baví

Jeden z nás byl hudebníkem, druhý stavařem. Ani jednoho nenapadlo, že se bude věnovat realitám. Ovšem při prvním styku s realitním trhem jsme si oba řekli, že reality jsou přesně to, co nás bude bavit.

Není partner jako partner

Když jsme začínali, chtěli jsme měnit způsob, jakým se nemovitosti prodávají. Se stejným cílem vedeme i naši kancelář. Pokud hledáte odborníky na reality, kteří vám budou skutečně naslouchat a pracovat ve vašem nejlepším zájmu, jste na správném místě. Jsme připraveni vám pomoci na vaší cestě k nákupu, prodeji nebo pronájmu nemovitosti.

Stojíme si za kvalitou každého jednotlivce a neuděláte chybu volbou kohokoliv z nich!

Náš tým

Řekli o nás

Profesionální přístup, vždy byl k dispozici, vše zařídil, vyřídil o nic jsme se nemuseli starat při koupi nemovitosti. Otázky byly vždy zodpovězeny nebo zjištěny, ochota, vstřícnost, za nás všem, kteří váháji s koupí nemovitosti doporučujeme p. Kolaříka!

Monika Hájková | Prodej chaty Psáry
makléř Michal Kolařík

Vysoce profesionální přístup makléře nám pomohl velmi rychle zrealizovat prodej bytu. Makléř předvedl nadstandardní služby i přístup, vše bylo velmi rychle a pohodlně.

Vladimír Procházka | Prodej bytu 2+1, Roudnice nad Labem
makléř Michal Broft

Byl jsem velmi spokojen. Profesionální přístup makléře počínající nafocením bytu, přípravy smluv, advokátní úschovy až po konečné přepsání dodavatelů energií bez nutnosti mé přítomnosti.

Pavel Vosáhlo | Prodej bytu 3+1 Praha 10
makléř Michal Broft