Rozrůstáme se o vršovickou franšízu. „Posílíme tým a využijeme silné stránky obou kanceláří“, říká Jiří Chudoba, majitel RE/MAX Partner

22 prosince, 2022
| REMAX PARTNER

Od 1. prosince 2022 oficiálně přechází franšíza RE/MAX Expert pod RE/MAX Partner. RE/MAX Partner se akvizicí rozroste o 8 makléřů a získá novou pobočku ve Vršovicích. „Spojení obě strany posílí, dokážeme lépe čelit současné situaci na trhu a vzájemně využijeme své silné stránky,“ shodují se majitelé kanceláří, Jiří Chudoba a Daniel Konopka.

Proč jste se rozhodli pro spojení?

Jiří Chudoba: Současná doba není úplně přátelská k menším kancelářím. Pro makléře i franšízanty je proto důležité tým rozšiřovat a vytvořit tak stabilní kancelář. Jen tak můžeme stále dávat makléřům skvělý servis a zachovat nejlepší odměňovací model. Když přišla tato možnost, ihned po prvním jednání s Danielem jsem věděl, že máme společnou řeč. Navíc velké plus pro RE/MAX Partner je získání pobočky ve Vršovicích. 

Z vlastní zkušenosti také vím, že v některých situacích je lepší spojit síly, než se protloukat na vlastní pěst. Spojíte zdroje – know how, rozdílné zkušenosti, kontakty a máte větší šanci uspět nebo ustát turbulence na trhu. Naše kancelář patří mezi největší realitní kanceláře v celé síti RE/MAX. Vím, že dokážeme kolegy v rozvoji podpořit a zároveň s Danielem sdílíme stejný pohled na to, jakou kvalitu služeb chceme poskytovat. I proto jsem byl k propojení velmi nakloněný. 

Daniel Konopka: RE/MAX Partner na nás udělal dojem svou profesionalitou a lidským přístupem. Jsou to kolegové, kteří dělají svou práci na vysoké úrovni a dokážou cílevědomě jít za svou vizí. Takoví lidé vás inspirují a posouvají. Je to partner, který umí správně vyhodnotit stav realitního trhu a budovat strategii v jakékoliv krizové situaci. Tomu se říká silný partner, kterého chcete mít vedle sebe.

Co přinese spojení samotným makléřům?

Jiří Chudoba: Pro makléře je rozšíření týmu velkou výhodou. Jak jsem zmínil, od velikosti týmu se odvíjí nastavení odměňování makléřů. Jen s velkým týmem si můžete dovolit udržet ekonomiku tak, aby si makléř odnesl největší možnou provizi. Jde ale i o zázemí a podporu kanceláře. V tak velké kanceláři, jako je ta naše, máme systémově vedené vzdělávání makléřů, propracovaný mentoring, materiálové zázemí nebo právní podporu. Právě díky tomu, že jsme schopni udržet dostatečně velký tým a dále růst, si můžeme dovolit ponechat makléřům maximální provize a zároveň mají plnou podporu naší kanceláře.

Nahlédněte do naší kanceláře: jak se pracuje v RE/MAX Partner a čeho si makléři nejvíce cení >>

Co bylo na rozjezdu vršovické franšízy nejnáročnější a v čem se vám nyní odlehčí?

Daniel Konopka: Jako nejtěžší a nejdůležitější v rozjezdu jakékoliv služby vnímám propagaci. Pokud marketingu rozumíte, posune vás to dopředu. V opačném případě to bude vaše brzda a černá díra, kde mizí peníze a čas. V RE/MAX Partner umí marketingové nástroje správně využívat a nabídnout své služby lidem, kteří potřebují s prodejem nebo koupí nemovitosti pomoci. Myslíme si, že největším přínosem budou právě znalosti RE/MAX Partner v marketingu. Bereme toto spojení jako velkou zodpovědnost a výzvu. 

Pro makléře i franšízanty je důležité tým rozšiřovat a vytvořit tak stabilní kancelář.

Budou nějaké změny ve vedení kanceláře?

Jiří Chudoba: Vršovická kancelář přechází pod naši značku RE/MAX Partner, kterou vedu já s Davidem Matouchem, na tom se nic nemění. Zakladatelé vršovické franšízy, Daniel Konopka a Nataliya Khudykovska, budou ve vršovické kanceláři nadále ředitelé a z významné části se budou podílet na vedení této pobočky spolu s námi.

Jste případně otevřeni dalšímu růstu RE/MAX Partner?

Jiří Chudoba: Na to samozřejmě připraveni jsme a nebráníme se tomu. Naopak to bereme jako velmi dobré východisko pro menší kanceláře, které zasáhne současná krize na realitním trhu. Díky tomu, že jsme zvyklí přijímat poměrně dost makléřů ročně, máme zaběhnuté procesy pro zapojování nových členů týmu, systém vzdělávání a mentoringu i odborné know how. 


Zajímá vás, co je nového v RE/MAX Partner? Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu.

Artem Saykin: O úspěchu na sociálních sítích i v realitách

Artem Saykin: O úspěchu na sociálních sítích i v realitách

Může online marketing pomoci s prodejem nemovitostí? Tak právě o tom jsme si povídali v dalším dílu podcastu „Makléřská Challenge“. Tentokrát jsme si znovu pozvali Artema Saykina, realitního makléře, který rozumí nejen nemovitostem, ale i světu sociálních sítích a ví,...

Sledujte nás na sítích

Odebírejte Makléřskou challenge

Mluvíme o podnikání v realitách s úspěšnými makléři. Každý měsíc rozebereme jedno téma, vyzvíme užitečné tipy a pošleme vám je.

Kliknutím na tlačítko “Přihlásit se k odběru” souhlasíte, že chcete pravidelně dostávat e-maily o aktuálních trendech a novinkách. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv zdarma odhlásit.

Mohlo by se vám také líbit